Mūsu atbildība

RAMCO > Mūsu atbildība

RAMCO strādā ar atbildību pret klientu, nozari un rūpīgi ievērojot Latvijas un starptautisko loģistikas regulējumu.

Starptautisko sauszemes kravu pārvadājumu jomā RAMCO darbību regulē Konvencija par starptautisko autopārvadājumu līgumu (CMR), Latvijas Republikas likumdošana, Latvijas nacionālās kravas ekspeditoru asociācijas (LAFF) ģenerālie noteikumi.

RAMCO ekspeditora atbildība ir apdrošināta atbilstoši LAFF 2010 un CMR konvencijas noteikumiem.

  • Konvencija par starptautisko autopārvadājumu līgumu (CMR)
  • Autopārvadājumu likums
  • LAFF ģenerālie noteikumi

Jūras kravu pārvadājumi tiek veikti saskaņā ar Hāgas-Visbijas noteikumiem, ja vien nav norādīts citādāk.

Avio kravu pārvadājumi tiek veikti saskaņā ar Varšavas konvenciju, ja vien nav norādīts citādāk.

Izņēmuma noteikumi kravu pārvadājumiem uz un no Polijas un tranzītā.

2017. gada 18. aprīlī Polijā stājās spēkā “Likums par preču pārvadājumu monitoringa sistēmu”. Tas nosaka obligātu reģistrāciju Polijas preču pārvadājumu monitoringa sistēmā PUESC noteiktiem preču veidiem. Šī Preču pārvadājumu monitoringa sistēma (SENT) ir izveidota ar mērķi novērst izvairīšanos no pievienotās vērtības nodokļa nomaksas, kā arī cīnīties ar nelikumīgu naftas produktu, augu eļļu, alkohola un tabakas izstrādājumu tirdzniecību.

Preču pārvadājumu monitoringa sistēmas dalībnieku pienākumi ir aprakstīti Polijas Finanšu ministrijas mājaslapā, un ir pieejami tulkojumi angļu un krievu valodās.

Informācija par kravu taksācijas svaru.

Kravas mēdz būt dažādas: liela izmēra un vieglas, mazas un smagas. Lai aprēķinātu vietu transportlīdzeklī, ko aizņem krava, tiek aprēķināts kravas taksācijas svars. Balstoties uz to, tiek aprēķināta transportēšanas maksa.

Kravas taksācijas svaru aprēķina, izmantojot gan reālo svaru, gan kravas tilpumu. Nosakot transportēšanas cenu,  tiek izmantots lielākais iegūtais lielums.

1 m3 = 333 kg 

1LDM (loading meter) = 1850 kg

1 Epll  (1,2 m x 0,8 m) = 740 kg

1 fin palette = 1,20 m x 1,00 m = 700 kg = 0,5 ldm, Svars 800 kg

1 industrial palette = 1,20 m x 1,20 m = 0,6 ldm, Svars 1000 kg

Mūsu tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu pārlūkošanas kvalitāti, kā arī mārketinga nolūkiem.
ApstiprinātIestatījumi

GDPR

  • Sīkdatnes

Sīkdatnes

Mūsu tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu pārlūkošanas kvalitāti, kā arī mārketinga nolūkiem. Tu vari atteikties no sīkdatnēm jebkurā laikā, mainot savas pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot instalētās sīkdatnes.