Sauszemes pārvadājumi

RAMCO > Sauszemes pārvadājumi

Sauszemes pārvadājumi

RAMCO nodrošina salikto (LTL) un pilno (FTL) kravu transportēšanu pa sauszemi Eiropas teritorijā un ārpus tās. Mēs nodrošinām ģenerālo, temperatūras režīma, bīstamo (ADR) un negabarīta kravu transportēšanu.

RAMCO īsteno arī ekpress jeb paātrinātās piegādes Eiropā. Piegādes tiek veiktas katru dienu visas nedēļas garumā, arī brīvdienās. Mūsu ekspress jeb paātrinātās piegādes sūtījumu kvalitātes mēraukla ir precizitāte un ātrums, piemēram, no jebkuras vietas Vācijā līdz Rīgai sūtījums tiks nogādāts mazāk nekā 24 stundu laikā.

Kādēļ izvēlēties mūs?

Pieredze

RAMCO uzņēmumā strādā starptautisku pieredzi guvuši, atbildīgi, jauni un iedvesmas pilni loģistikas speciālisti ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi nozarē.

Precizitāte

RAMCO spēj īstenot arī viskomplicētākos kravu pārvadājumu pakalpojumus mūsdienīgi un profesionāli, nodrošinot vienmēr precīzu, klientam izdevīgu un drošu loģistiku.

Drošība

RAMCO ekspeditora atbildība ir apdrošināta atbilstoši LAFF 2010 un CMR konvencijas noteikumiem.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu plašāku informāciju un cenu piedāvājumu.

Mūsu tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu pārlūkošanas kvalitāti, kā arī mārketinga nolūkiem.
ApstiprinātIestatījumi

GDPR

  • Sīkdatnes

Sīkdatnes

Mūsu tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu pārlūkošanas kvalitāti, kā arī mārketinga nolūkiem. Tu vari atteikties no sīkdatnēm jebkurā laikā, mainot savas pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot instalētās sīkdatnes.